Актуальні новини

Проведення енергоефективних заходів у Чернівецькій ЗОШ №11

Директор Чернівецької ЗОШ №11 Герасим'юк М.В.

доводить до відома батьківської громадськості, вчителів та учнів школи

інформацію щодо проведення енергоефективних заходів у школі

На офіційному сайті Чернівецької міської ради 6.02.2018 було опубліковано електронну петицію щодо ремонту прилеглої дороги до ЗОШ №11 (вул. П. -Кільцева, 7Б) та проїжджої міжбудинкової частини.

Управління освіти міської ради не є балансоутримувачем дороги, що веде до школи. Обслуговування та проведення ремонтних робіт міжбудинкових проїздів здійснює департамент житлово-комунального господарства міської ради. Як повідомили в управлінні освіти, у 2018 році ЗОШ №11 включено до проекту “Енергоефективність”, який передбачає впровадження енергоефективних заходів. Заплановано проведення капітальних ремонтних з утеплення фасаду, даху, заміни вікон тощо. Дані роботи будуть проводитися за підтримки міжнародної фінансової організації Північної Екологічної Фінансової Корпорації NEFKO та Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності і довкілля. Після проведення вищезазначених управління освіти включить в бюджетний запит потребу коштів для проведення робіт з облаштування шкільного двору.