Найкращий читач-2017

Прийшла весна і принесла в місто Чернівці свято, якого немає в календарі, але воно є в серцях і душах дітей, які люблять читати.
   3 березня у затишній залі центральної дитячої бібліотеки відбувся ІІ етап щорічного Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України», де зустрілися найактивніші читачі 6–7-х класів, які люблять нетлінне і вічне творіння людства – книгу.
   Школу гідно представила семикласниця Квятковська Каріна, яка минулого року виборола перше місце в ІІІ (обласному) етапі цього конкурсу і була нагороджена поїздкою у місто Львів на форум видавців, а цьогоріч знову підкорила журі своєю відвертістю, емоційною, оригінальною та вишуканою подачею твору Ольги Кобилянської «Битва».
   Як кращий читач року, учениця нагороджена почесним Дипломом за «Креативність презентації художнього твору» та книгою.
   Щиро вітаємо Каріну, бажаємо і надалі натхненного читання, нових творчих знахідок та читацьких рекордів!