1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer


Вітаємо учня-переможця ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та його керівника:

Рилєєва Миколу, 9-Б клас, ІІІ місце (вчитель Голик Г.А.).


Вітаємо учнів-переможців ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та їх керівників:

Гаїну Ірину, 10 клас, ІІ місце (вчитель Мельник В.В.);
Чоботар Діану, 9-Б клас, ІІІ місце (вчитель Мельник В.В.).


 

Вітаємо учнів-переможців ІІ (міського) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжної літератури та їх керівників:

Міжінську Тетяну, 9-Б клас, ІІІ місце (вчитель Манчуленко В.М.);
Поздєєву Катерину,10клас, ІІІ місце (вчитель Осадчук О.П.). 


 

Вітаємо учнів-переможців ІІ (міського) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та їх керівників:

Гашпана Костянтина, 11 клас, ІІІ місце (вчитель Унгурян Ю.І.);
Бойчук Ольгу, 9-А клас, ІІІ місце (вчитель Труфин Н.М.)


 

Вітаємо учнів-переможців ІІ (міського) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології та їх керівників:

Петрусяк Марію, 10 клас, ІІІ місце (вчитель Гебрич Г.В.);
Лугову Христину, 11 клас, ІІІ місце (вчитель Гебрич Г.В.)


 

Вітаємо ученицю-переможницю ІІ (міського) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та її керівника:

Кокинду Тетяну, 8-А клас, ІІІ місце (вчитель Козій С.М.)


 

Вітаємо ученицю-переможницю ІІ (міського) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіадиз історії рідного краю та її керівника:

Ковалюк Наталію, 11 клас, ІІІ місце (вчитель Мельник Л.П.)


 

Вітаємо учня-переможця ІІ (міського) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та його керівника:

Бабака Семена, 7-Б клас, ІІІ місце (вчитель Костриба Т.А.)


 

Вітаємо ученицю-переможницю ІІ (міського) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки та її керівника:

Семенюк Олександру, 11 клас, ІІІ місце (вчитель Мельник В.В.)


 

Вітаємо учнів-переможців ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
та їх керівників:

Руснака Євгена, 7-А клас, ІІІ місце (вчитель Пінтяк Я.І.);
Кокинду Тетяну, 8-А клас, ІІ місце (вчителі Петращук М.І., Сірман Л.М.);
Січевську Валерію, 9-Б клас, ІІ місце (вчитель Пінтяк Я.І.);
Туртаєву Юлію, 10 клас, ІІІ місце (вчитель Григораш А.І.).


Вітаємо учнів-переможців ІІ (міського) етапу
ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика
та їх керівників:

 

Данільчака Максима, 3-В клас, ІІ місце ( вчитель Шляхта Л.І.);
Ротар Алісу, 4-Б клас, ІІІ місце (вчитель Заворотна Н.Ф.);
Квятковську Карину, 6-Б клас, І місце (вчитель Федорак О.Є.);
Чобану Надію, 7-А клас, ІІІ місце (вчитель Пінтяк Я.І.);
Січевську Валерію, 9-Б клас, ІІІ місце (вчитель Пінтяк Я.І.);
Туртаєву Юлію, 10 клас, ІІ місце (вчитель Григораш А.І.).

 



Бажаємо подальших успіхів у мовно-літературних конкурсах і змаганнях.