1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Результати участі учнів 5 – 11 класів

у міських наукових і творчих  конкурсах  

Назва конкурсу

2014/2015 н.р.

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

Рябой Вікторія (11клас, ІІІ місце)

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України-2015»

Руснак Євген, 6-А, Кокинда Тетяна, 7-А, Міжінська Тетяна, 8-Б (І місце, міський етап);

Міжінська Тетяна, 8-Б (І місце, обласний етап).

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Тараса Шевченка

Квятковська Карина (5-Б клас, ІІ місце);

Руснак Євген  (6-А клас, ІІ місце);

Січевська Валерія (8-Б клас, ІІІ місце);

Дячинська Катерина (11, ІІ місце).

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

Щавінська Ольга (11 клас, ІІІ місце)

Міська учнівська літературна науково-практична конференція

«Слово стало тілом…»

Ковалюк Наталія, Шабранюк Ірина

(10 клас, ІІ місце)

 

Всеукраїнський конкурс есе

 «Я – європеєць»

Січевська Валерія (8-Б, І місце, міський етап;

ІІІ місце, обласний етап)

Міська конференція юних краєзнавців і пошукових загонів

Рудка Валентина (9-А клас, ІІ місце);

Туртаєва Юлія (9-Б клас, ІІ місце);

Лугова Христина, Бабкова Юлія,

Ковалюк Наталія (10 клас, ІІ місце).

Відкрита міська освітньо-наукова конференція учнівської молоді «Всесвіт»

Щавінська Ольга (11клас, І місце)

Міський конкурс-виставка декоративно-прикладного мистецтва та технічної творчості

Глібко Олександра (6-А клас, І місце);

Труфин Олена (6-Б клас, І місце);

Продан Юлія (7-Б клас, І місце);

Стрельчук Анастасія (9-А клас, І місце);

Савіщев Олег (10 клас, І місце);

Гашпан Костянтин (10клас, І місце);

Тодоріко Євген (9-А клас, І місце);

Бабінський Томер (9-Б клас, І місце);

Мар’янчук Дмитро (9-б клас, І місце).

Міський  конкурс дитячого малюнка  «Моє рідне місто»

Крилюк Олександр (6-А клас, І місце)

Інтелектуальні змагання «Буковинські старти юних економістів»

Альохін Олександр (11клас, ІІ місце);

Калинчук Микола (11клас, ІІ місце).

Міський брейн-ринг «Нащадки козацької слави»

Команда учнів 11-го класу

ІІ місце

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

Екобригада «Зелена перлина» (ІІ місце)

 

Акція «Громадянин»

Команда учнів 9-Б класу(ІІІ місце) 

ІІ обласна учнівська науково-практична конференція «Буковинський край очима юних науковців»

Петрусяк Марія, Шутак Діана (9-Б клас.

Диплом учасника за дослідження на тему «Зниклі площі Чернівців»). 

Очний міський етап обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник»

Манзюк Оксана (5-В клас. Грамота учасника)

 

Міжнародний конкурс з українознавства

Міжінська Тетяна (8-Б клас, ІІІ місце);

Щавінська Ольга (11 клас, ІІІ місце). 

  


Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу 

Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін:

  • української мови і літературиКокинду Тетяну, 7-А клас, ІІ місце; Туртаєву Юлію, 9-Б клас, ІІ місце;                         Рябой Вікторію, 11 клас, ІІІ місце;
  • історії УкраїниРябой Вікторію, 11 клас, ІІ місце;
  • географіїГаїну Ірину, 9-А клас, ІІІ місце;
  • екологіїЩавінську Ольгу,11 клас, ІІ місце.

      Нехай ваша нинішня перемога стане черговою сходинкою на шляху до вершини високих знань. Хай допитливий розум, наполегливість і працьовитість, здатність дивуватися і пізнавати світ приведуть до успіхів. 


Учні 1 – 4 класів, 

переможці міського етапу учнівських конкурсів

 (2014/2015 н.р.)  

 


Учні 5 – 11 класів,

переможці міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, учнівських конкурсів, конференцій

 

п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Досягнення за 2013/2014 н. р.

 

1.       

Рябой Вікторія

10

Переможець міської олімпіади з української мови та  літератури (ІІІмісце)

Переможець міської олімпіади з правознавства (ІІІ місце)

2.       

Опаєць Мірослава

11

Переможець міської олімпіади з хімії

(ІІІ місце)

3.       

Авдієнко Павло

10

Переможець міської олімпіади з хімії

(ІІ місце)

Переможець міського конкурсу-фестивалю учнівських презентацій «Вчимося разом» (ІІ місце)

4.       

Гаїна Ірина

8-А

Переможець міської олімпіади з хімії

(ІІІ місце)

5.       

Дячинська Катерина

10

Переможець міської олімпіади із психології (ІІІ місце)

6.       

Гайсан Андрій

9

Переможець міської олімпіади з трудового навчання (ІІ місце)

<