1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

                                                       
   Всередині нас криються потенційні творчі можливості, й ми повинні працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал

    
Мартін Лютер Кінг  

 

 Вітаємо учнів-переможців ІІІ (міського) етапу 
VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  ім. Тараса Шевченка
та їх керівників:

Квятковську Карину, 7-Б клас, І місце (вчителі Федорак О.Є., Cірман Л.М.);

Чебану Анастасію, 6-А клас, ІІ місце (вчитель Гаврилюк Л.С.);

Вітаємо ученицю-переможницю міського конкурсу есе "Вода - джерело життя на Землі" та її керівника:

Міжінську Тетяну, 10 клас (вчитель );

Вітаємо ученицю-переможницю ІІ (міського) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки та її керівника:

Петрусяк Марію, 11 клас, ІІІ місце (вчитель );

Вітаємо учнів-переможців ІІ (міського) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та їх керівників:

Січевську Валерію,10 клас, ІІ місце (вчитель );

Квятковську Карину, 7-Б клас, ІІІ місце (вчитель );

Чобану Надію, 8-А клас, ІІІ місце (вчитель );

Туртаєву Юлію, 11 клас, ІІІ місце (вчитель ).

Вітаємо учня-переможця ІІ (міського) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та його керівника:

Вершигору Олександра, 6-Б клас, ІІІ місце (вчитель Ватаманюк Т.В.) 

Вітаємо ученицю-переможницю ІІ (міського) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та її керівника:

Карчу Тетяну, 9-А клас, ІІІ місце (вчитель );

Вітаємо учнів-переможців ІІ (міського) етапу 

Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та їх керівника:

Бабака Семена, 8-А клас, ІІ місце (вчитель Гебрич Г.В.);

Міжінську Тетяну, 10 клас, ІІІ місце (вчитель Гебрич Г.В.).

Вітаємо учнів-переможців ІІ (міського) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури та їх керівника:

Кокинду Тетяну,9-А клас, ІІ місце (вчитель Осадчук О.П.);

Деревець Катерину, 11 клас, ІІІ місце (вчитель Осадчук О.П.);

Чоботар Анастасію, 8-А клас, ІІІ місце (вчитель Осадчук О.П.).

 Вітаємо учнів-переможців ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та їх керівника:

Гаїну Ірину, 11 клас, ІІ місце (вчитель Мельник В.В.);

Продан Юлію, 9-Б клас, ІІ місце (вчитель Мельник В.В.);

Чоботар Анастасію, 6-А клас, ІІІ місце (вчитель Мельник В.В.);

Чоботар Діану, 10 клас, ІІІ місце (вчитель Мельник В.В.).

 Вітаємо учня-переможця ІІ (міського) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та його керівника:

Бабака Семена, 8-А клас, ІІ місце (вчитель Костриба Т.А.)

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії рідного краю та їх керівників:

Кокинду Тетяну, 9-А клас, ІІІ місце (вчитель Козій С.М.);

Міжінську Тетяну, 10 клас ІІІ місце (вчитель Мельник Л.П.).

 Вітаємо ученицю-переможницю ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та її керівника:

Задорожну Анну, 11 клас, ІІІ місце (вчитель Вахоцька О.В.);

 Вітаємо учнів-переможців ІІ (міського) етапу 
Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та їх керівників:

Мельничука Тимура, 8-Б клас, ІІ місце (вчитель Унгурян Ю.І.);

Попеску Олену, 8-Б клас, ІІ місце (вчитель Труфин Н.М.);

Бойчук Ольгу, 10 клас, ІІІ місце (вчитель Труфин Н.М.);

Павлюк Анастасію, 11 клас, ІІІ місце (вчитель Труфин Н.М.).

 Вітаємо переможця та лауреатіва міської конференції юних краєзнавців та пошукових загонів "Моя Батьківщина - Україна"
та їх керівників:

Туртаєву Юлію, 11 клас, переможець (вчитель Козій С.М.).

Міжінську Тетяну, 10 клас - лауреат (вчитель Мельник Л.П.)

Бойчук Ольгу, Козак Аліну, 10 клас - лауреати (вчитель Мельник Л.П.)

Дейчук Ольгу, 8-Б клас - лауреат (вчитель Третяк Х.Л.)

 Вітаємо учнів-переможців ІІ (міського) етапу
ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика
та їх керівників:

Січевську Валерію, 10 клас, ІІ місце (вчитель Пінтяк Я.І.);

Ротар Алісу, 5-Б клас, ІІІ місце (вчитель Гаврилюк Л.С.);

Квятковську Карину, 7-Б клас, ІІІ місце (вчитель Федорак О.Є.).

 Вітаємо учнів-переможців ІІ (міського) етапу
VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  ім. Тараса Шевченка
та їх керівників:

Чебану Анастасію, 6-А клас, І місце (вчитель Гаврилюк Л.С.);

Квятковську Карину, 7-Б клас, І місце (вчителі Федорак О.Є., Cірман Л.М.);

Ротар Алісу, 5-Б клас, ІІІ місце (вчитель Гаврилюк Л.С.);

Чоботар Анастасію, 8-А клас, ІІІ місце (вчитель Пінтяк Я.І.);