Збірна команда школи №11 – чемпіонміста з футболу

У залік XXVI міської спартакіади школярів проведено змагання на першість міста з футболу.

Збірна команда школиу складі: Жижияна Сергія, Ончуленка Радіона, Янковського Олександра, Рябого Артема, Рябого Дениса, Маноіли Романа,  Голяченка Дениса, Данилюка Іллі, Приказки Іллі, Білика Валентина, Баша Дениса, Подолінського Станіслава, Волинця Андрія, Мацківа Дмитра, Рігера Дмитра – виборола І місце та стала чемпіоном міста з футболу.

ПРО УЧАСТЬ КОМАНДИ УЧНІВ 11 КЛАСУ

В МІСЬКИХ ЗМАГАННЯХ З ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ

«ЗАХИСНИК»

28 листопада 2014 року команда учнів 11 класу взяла участь у міських змаганнях з військово-патріотчної гри «Захисник». Команда показала високий рівень військової та фізичної підготовки, успішно пройшла всі етапи змагань. Вітаємо учасників!

01.10-02.10 команда школи прийняла участь у шахматному турнірі, що відбувся в ЗОШ №14 і посіла ІІ місце. Вітаємо переможців: учня 3-Б класу Жукова Єгора, учня 5-А класу Білича Олексія та ученицю 7-А класу Божескул Антоніну!

Шкільна спартакіада

10.09.2014 року стартувала шкільна спартакіада. Вона розпочалася змаганнями учнів 2-3-х класів. За перебігом веселих змагань молодших школярів спостерігали зацікавлені вболівальники. Естафетну паличку перехопили учні  5-6-х класів, а згодом – старшокласники, які підготували ще й повідомлення про історію Олімпійських ігор та про видатних буковинських, українських, зарубіжних спортсменів.