Проведення показового Олімпійського уроку

12 вересня 2019 року на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу "Олімпія" було проведено показовий Олімпійський урок з учнями закладів середньої освіти міста Чернівці. Учасниками від школи були учні 5-А та 5-Б класів

Свято першовересня

Алеєю щастя, за давнім звичаєм,
Сьогодні в Країну Знань вирушаєм.
По килиму з листя й пелюсток квіткових
Ми впевнено йдемо до радощів нових
В цей день незабутній, осінній, ранковий
Здоровя всім зичим і настрій святковий!

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 зустріла сьогодні своїх учнів та вчителів, батьків та гостей! Яскравим промінчиком постукав Першовересень у вікна всіх школярів, запрошуючи їх до рідного навчального закладу.

Попереду новий 2019/2020 навчальний рік - рік нових відкриттів, приємних знайомств, гарних оцінок, цікавих домашніх завдань.

Успішного всім навчального року!

Назвали ТОП школи та ТОП учнів у Чернівцях

Олена Кузьміна назвала ТОП-п'ятірку учнів міста, які здобули найбільше нагород цьогоріч на конкурсах та олімпіадах Заступниця начальника управління освіти Чернівців Олена Кузьміна стала гостею програми "Суть Речей" на Радіо 10.  Олена Кузьміна: Унікальні у нас діти. Вже не вперше ми вітали всіх найкращих учнів. Вже три роки ми преміюємо всіх переможців предметних конкурсів та олімпіад. Кількість дітей , які є переможцями, сильно зросла. Вони всі отримують грошову винагороду за свої знання. Раніше з бюджету ми виділяли 50 тисяч, то тепер вже 300 тисяч гривень виділяємо. Найтиповіший фінансовий показник – це 9,5 тисяч гривень отримала учениця гімназії №2 Ганна Волкова. Також є у нас в топі: Максим Ліщинський, Олександра Цепілова, Фотій Юрій, Борейко Олексій.  Це учні ліцею №1 та ліцею №3. Це наша топова п’ятірка.  Більше 3-тисяч гривень преміальних отримало 15 дітей. 58 діток у нас поїхало на 4 етап олімпіад, деякі брали участь у декількох олімпіад, ми мали 65 позицій, перемогу з них здобули 28.  Людмила Григорчук: Важка робота і вчителя тут. Олена Кузьміна: 63 педагоги і 17 науковців були також винагороджені за свою роботу. Педагоги також отримали фінансову підтримку від профспілкової організації. Робота з обдарованими дітьми – це системна робота. Така робота плідно налагоджена в таких  закладах, як ліцей №1, ліцей №3, гімназії №1, №2. Топовими закладами я можу назвати ще: гімназія №5, також дві ЗОШ, які мають найбільше місць на 3-му етапі олімпіад, це школи №1 та №11. Тут робота з обдарованими дітьми ведеться на високому рівні.

Останній дзвоник

Останній дзвоник – це весняне свято, яке щороку збирає разом дружну шкільну родину напередодні довгоочікуваних  літніх канікул. Директор школи Герасим’юк М.В. привітала всіх присутніх на святі з успішним завершенням 2018/2019 навчального року й нагородила талановитих учнів школи, переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад, конкурсів грамотами управління освіти Чернівецької міської ради та Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, а також сертифікатами на отримання грошових нагород від Чернівецького міського голови Олексія Каспрука.

Щирі слова подяки рідній школі та мудрим наставникам лунали з уст випускників 2018/2019 навчального року. Щемом відгукнулися в серцях присутніх слова їхньої пісні та прощальний вальс. А напередодні, 30 травня, випускники долучилися до акції «Рідній школі на згадку» й висадили на території навчального закладу кущ калини та молоді тополі.

Традиційним був виступ Народного колективу сучасного танцю «Імперія». На святі виступив хор учнів 3 – 4-х класів з «Молитвою за Україну».

Активна участь  команди учнів 10 класу в міських заходах до Дня Європи

(керівник ,вчитель історії Козій С.М. )

Участь школярів як вільних слухачів у судових засіданнях Чернівецького окружного адміністративного суду

27 травня 2019 року учні 7-Б класу з класним керівником Гаврилюк Л. С. відвідали судове засідання в Чернівецькому окружному адміністративному суді.
Школярі мали нагоду на практиці ознайомитись з реалізацією норм Кодексу адміністративного судочинства, побачити проблеми, які виникають під час попереднього судового засідання, та способи їх подолання й ознайомитись з порядком прийняття та оголошення ухвал у справі.

Святкуємо День вишиванки

16 травня учні та вчителі школи долучилися до Всеукраїнського свята – Дня вишиванки, дня нашої національної святині, яка символізує й несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь – зв’язок, що не переривається віками. Гарною традицією школи є проведення пісенного марафону, учасниками якого були учні 5-7 класів. Українська вишивка, як і українська пісня, є знаковою для нашої культури.

Без любові до української пісні, без розуміння символіки української вишивки не стати справнім українцем, не зрозуміти українську душу. Лунали цьогоріч пісні про вишиванку, рідну мову, українську родину.

Тож носімо на щастя та добру долю вишиванку, наш український космос, наш національний оберіг, на здоров’я та многії літа!