Набуваємо фінансової грамотності

12 листопада учні 9-А класу пройшли тренінг "Управління особистими фінансами" у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки. Після теоретичної частини тренінгу взяли участь у фінансовій вікторині. Усі учасники отримали сертифікати та призи за перемогу у вікторині.

Засідання Школи молодого фахівця психологічної служби

30 жовтня 2019 року на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 11 відбулось засідання Школи молодого фахівця психологічної служби закладів освіти міста.

Психолог школи Пашкова О.С. презентувала навчальний соціально-психологічний тренінг з теми «Конфлікти та способи керування ними».

Учасники заходу мали можливість поглибити знання про конфлікти, особливості їх протікання, причини виникнення й основні способи та стратегії керування ними, а також відпрацювати навички виявлення ресурсів у конфліктних ситуаціях.

Заняття пройшло у позитивній, творчій атмосфері.

Моя Батьківщина – Україна

26 жовтня 2019 року школярі Чернівців зібралися в  ЗОШ №5,  де відбулася 25 міська краєзнавча  конференція  Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

У конференції успішно виступили учні школи Труфин Олена (11 клас), Ковальчук Катерина, Данилюк Марія (9-Б клас), Остапова Анастасія, Остапова Марія (6-В клас),

Дипломами відзначено дослідницькі проекти Вітвіцької Катерини, Кобевки Анни (10-Б клас), Глібко Олександри (11 клас), Кушніра Станіслава       (8-А клас), а учні нагороджені дипломами ІІ та ІІІ ступенів.

Дякуємо учасникам та керівникам проектів, вітаємо переможців.

Моя Батьківщина –  Україна

Щороку в школі проводиться краєзнавча конференція Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», з метою виховання учнів засобами краєзнавства, виявлення творчо обдарованої молоді, відкриття юних обдарувань та сприяння розвитку їх творчої особистості.

Цьогоріч, 24 жовтня, дослідження в різних напрямках експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» представили такі учні з тем: Вітвіцька Катерина, Кобевка Анна, 10-Б клас, «Сторожинецький дендропарк» (керівник: учитель географії Мельник В.В.); Труфин Олена, 11 клас, «Вишиваний дивосвіт: Георгій Гарас» (керівник: учитель трудового навчання Труфин Н.М.); Остапова Анастасія, 6-В клас, «Забуте джерело на Яблунівській» (керівник: вчитель зарубіжної літератури Осадчук О.П.); Ковальчук Катерина, Данилюк Марія, 9-Б клас, «Храми Чернівецької області» (керівник: вчитель історії Мельник Л.П.); Орновицький Володимир, 10-Б клас, «Побут та одяг мешканців Буковини» (керівник: вчитель української мови Клименко В.М.)

Бажаємо юним краєзнавцям успішного захисту дослідницьких проектів на міській краєзнавчій конференції.

Предметний тиждень в початковій школі

«Кожній дитині -світло знань,
Кожній дитині-можливість творити ,
Віру у сили свої без вагань -
Радість у цьому світі жити»- під таким гаслом був проведений предметний тиждень в початковій школі.

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов предметний тиждень на тему «Ой, яка красива - осінь золота.»
Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.

Відкриття організували учні 3-А класу (під керівництвом Дзіняк А.В), де всі учні в своїх аудиторіях мали змогу потрапити до осіннього лісу під мелодію осінньої скрипки, послухати вірші дівчини Осені і її місяців, ознайомити з планом проведення тижня у початковій школі, який містив багато цікавих та змістовних заходів, в яких взяли участь учні 1-4класів. (під керівництвом Гуняви Г.І.,Філатенко І.О.,Хтеми Ж.М.,Гуцул А.І.,Чорної І.О.,Мельничук Г.В.,Дзіняк А.В.,Шляхти Л.І.,Рупташ М.І.,Заворотної Н.Ф.,Кондрук О.А.)

Закінчився тиждень святковою лінійкою, на якій підвели підсумки, а активних учасників нагородили грамотами. Емоційно задоволені, зацікавлені та щасливі учні запам'ятають цю чудову та теплу пору року

Вибори президента школи

У середу (02.10.2019) відбулися вибори президента школи, у голосуванні приймали участь учні 5-11 класів , на підрахунку голосів буди присутні два кандидати, по одному представнику з кожного класу, Клименко В.М.(педагог-організатор) та Ракевич Н.М. (заступник директора з виховної роботи).

За результатами голосувань:
Усього 374 голоси ( з них 18 зіпсованих бюлетенів)

• Анастасія Барбакар 113 голосів
  • Володимир Орновицький - 243 голоси.

Отже, президентом школи став Володимир Орновицький, а віце-президентом Анастасія Барбакар.

Представлення передвиборчих програм

У понеділок в актовій залі пройшли збори учнів та кандидатів на пост президента Анастасію Барбакар учениці 9-А класу, та Володимира Орновицького учня 10-Б класу, які представляли свої передвиборчі програми