1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Кадровий склад закладу освіти

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

1

Герасим’юк Марія Василівна

Директор школи

2

Федорак Олена Євгенівна

Заступник директора з навчально-виховної  роботи

3

Ракевич Наталія Миколаївна

Заступник директора з виховної  роботи

4

Гунява Галина Іванівна

Заступник директора з навчально-виховної  роботи

5

Гринчук Валентина Григорівна

Заступник директора з господарської роботи

6

Богдан Альона Олегівна

Соціальний педагог

7

Василіка Юлія Іванівна

Вчитель фізичної культури

8

Василіца Лілія Григорівна

Вихователь групи подовженого дня

9

Ватаманюк Тетяна Василівна

Педагог-організатор, вчитель математики

10

Вахоцька Ольга Василівна

Вчитель іноземної мови

11

Гаврилюк Любов Степанівна

Вчитель української мови та літератури

12

Гебрич Галина Вікторівна

Вчитель біології

13

Глинська Марія Петрівна

Вчитель індивідуального навчання

14

Голик Галина Антонівна

Вчитель математики

15

Горбунова Алла Геннадіївна

Вихователь групи подовженого дня

16

Горланов Володимир Олексійович

Вчитель захисту Вітчизни

17

Григораш Альона Іванівна

Вчитель української мови та літератури

18

Гурінова Анна Федорівна

Вчитель іноземної мови

19

Гуцул Настя Іванівна

Вчитель початкових класів

20

Дзіняк Анастасія Віорелівна

Вчитель початкових класів

21

Думан Маріанна Вахтангівна

Вихователь групи подовженого дня

22 

Заворотна Наталія Федорівна

Вчитель початкових класів

23 

Капша Надія Валентинівна

Вчитель інформатики

24 

Карпова Тетяна Володимирівна

Медична сестра

25 

Клименко Вікторія Миколаївна

Педагог-організатор, вчитель укр. мови та літератури

26 

Козій Степанія Миколаївна

Вчитель історії

27 

Кондрук Ольга Анатоліївна

Вчитель початкових класів

28 

Коновалова Віта Василівна

Вчитель іноземної мови

29 

Костриба Тетяна Анатоліївна

Вчитель інформатики

30 

Кохановська Ірина Михайлівна

Вчитель фізики

31 

Кушнір Світлана Володимирівна

Вчитель хімії

32 

Мамаєвська Ольга Вікторівна

Вихователь групи подовженого дня

33 

Маращук Ельвіра Михайлівна

Вчитель музики

34 

Мельник Вікторія Вікторівна

Вчитель географії

35 

Мельник Лариса Петрівна

Вчитель історії

36 

Мельничук Галина Василівна

Вчитель початкових класів

37 

Мусурівський Віктор Іванович

Вчитель інформатики

38 

Ноздрачова Олена Геннадіївна

Вчитель іноземної мови

39 

Осадчук Олена Петрівна

Вчитель зарубіжної літератури

40 

Остафійчук Галина Романівна

Вчитель фізичної культури

41 

Павлюк Аліна Василівна

Асистент вчителя

42 

Павлюк Людмила Миколаївна

Бібліотекар, вчитель зарубіжної літератури

43 

Пашкова Ольга Сергіївна

Практичний психолог

44 

Петращук-Книш Марія Іванівна

Вчитель української мови та літератури

45 

Підгірняк Галина Степанівна

Вчитель іноземної мови

46 

Пінтяк Яна Іванівна

Вчитель української мови та літератури

47 

Помошнікова Світлана Іванівна

Вчитель початкових класів

48 

Пуюл Максим Валерійович

Вчитель фізичної культури

49 

Рупташ Мар'яна Іллівна

Вчитель початкових класів

50 

Савчишина Тетяна Василівна

Вчитель іноземної мови

51 

Сарнавська Ірина Олексіївна

Керівник гуртка

52 

Семенюк Ольга Іванівна

Вчитель математики

53 

Сірман Лідія Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

54 

Слюсарчук Наталія Іванівна

Вчитель іноземної мови

55 

Стовбик Ірина Русланівна

Вчитель іноземної мови

56 

Третяк Кристина Леонідівна

Вчитель іноземної мови

57 

Труфин Наталія Миколаївна

Вчитель трудового навчання, голова профкому

58 

Філатенко Ірина Олексіївна

Вчитель початкових класів

59 

Хтема Жанна Миколаївна

Вчитель початкових класів

60 

Черней Тетяна Василівна

Вихователь групи подовженого дня

61 

Чікал Марина Іллівна

Вчитель математики

62 

Чорна Ірина Олександрівна

Вчитель початкових класів

63 

Чорней Вікторія Миколаївна

Секретар директора

64 

Чувальська Юлія Петрівна

Вчитель іноземної мови

65 

Шляхта Леся Іванівна

Вчитель початкових класів

66 

Юрійчук Іван Дмитрович

Вчитель трудового навчання

67 

Гаращук Олександра Іванівна

Прибиральниця

68 

Глушку Неля Михайлівна

Прибиральниця

69 

Головатий Аурел Петрович

Двірник

70 

Гринчук Вячеслав Георгійович

Сторож

71 

Гуцуляк Галина Михайлівна

Прибиральниця

72 

Дощівник Костянтин Михайлович

Сторож

73 

Житарюк Альона Василівна

Прибиральниця

74 

Зазонті Раду Михайлович

Двірник

75

Ізраїлик Галина Танасіївна

Прибиральниця

76 

Ісар Василь Георгійович

Сторож

77 

Кухлій Лідія Георгіївна

Прибиральниця

78 

Ластівка Юрій Іванович

Робітник

79 

Мельникова Віра Вікторівна

Прибиральниця

80 

Сірчук Ганна Іванівна

Прибиральниця

81 

Шуш Володимир Дарійович

Прибиральник