1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

SPEAK ENGLISH WITH PLEASURE! 

 

Ноздрачова Олена Геннадіївна

Дата народження

07.09.1966

Освіта 

вища

Посада      

вчитель англійської мови

Стаж педагогічної  роботи

31 рік

Кваліфікаційна категорія

вища

Педагогічне звання

вчитель-методист

Нагороди,заохочення

Відмінник освіти України   2005

Почесна грамота Чернівецької    ОДА  2015


1) До вашої уваги  "SPEAKING with pleasure"!

Захист проектів у 5-6 х класах - був як відпочинок!Такі різні маленькі друзі,але такі відкриті до навчання,до спілкування!! Приємно,коли твої емоції підтриммано, коли твій запал у продовжені учнів! Я їм дуже вдячна за те,що сприймають,товаришують і посміхаються!Розпочинаємо більш буденну роботу,сподіваюсь і вірю в нас!

Методична робота

2)З НУШ ми поведемо дітей в XXI сторіччя . І здобудемо  найпозитивніший навчальний досвід.Навчаючи, ми повинні  навчатись і самі.Школи не їснує без вчителя,а   творчий педагог – це запорука успіху учня.

Майстер –клас для вчителів англійської мови «Teaching English to Young Learners»

Приємно,коли з тобою на одній хвилі активно працює колега Підгірняк Галина Василівна,творча ,цілеспрямована,вчитель англійської мови молодшої школи.

3) Робота на курсах підвищення кваліфікації завжди спонукає йти вперед, передавати свій досвід і навчатися новому у своїх шановних колег.

«MotivationforlearningEnglish» -зустріч з вчителями молодшої школи - курсантами ІППОЧО,вчителями англійської мови. Радію шансу пізнати нове від давніх практиків молодшої школи, цікаво поділитись своїм баченням творчого вирішення проблеми. Час промайнув за дуже дружньою роботою,за відвертим бажанням бути активними і позитивними!