1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

 

 Презентація "Талант і елітарність" вчителя Труфин Н.М. 

Матеріали засідання школи молодого вчителя.

Скачати матеріали можна ТУТ


Розробка уроку геометрії у 8 класі  «Розв’язування задач із теми “ Вписані та описані чотирикутники. Теорема Фалеса”»


Скачати матеріали уроку можна  ТУТ


Засідання міської Школи педагогічного зростання

вчителів хімії та основ здоровя

22 жовтня 2014 року на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 під керівництвом методиста ММК Марії Федорівни Теплової та керівника Школи педагогічного зростання вчителів хімії та основ здоров’я, учителя Чернівецької ЗОШ №42, учителя-методиста Олени Мілентівни Поп′юк відбулося засідання слухачів вищезазначеної Школи з проблеми «Значення міжпредметних зв′язків у процесі вивчення хімії».

На початку зустрічі директор школи Марія Василівна Герасим′юк ознайомила учасників засідання зі специфікою роботи закладу, поділилася  здобутками та планами педколективу на майбутнє.

Теоретичну частину засідання відкрила методист ММК Марія Федорівна Теплова, яка наголосила на актуальності проблеми та зосередила увагу молодих вчителів на структурі сучасного уроку з елементами використання міжпредметних звязків.

Керівник Школи Олена Поп′юк ознайомила слухачів з шляхами покращення ефективності сучасного уроку.

Практичну частину засідання провела вчитель хімії ЗОШ №11 Кушнір Світлана Володимирівна. Увазі слухачів Школи педагогічного зростання були запропоновані фрагменти сучасних уроків, зокрема: урок у 9 класі за темою «Спирти. Отруйна дія алкоголю на організм людини» та урок в 11 класі за темою «Білки, жири, вуглеводи як компоненти їжі». Учителі ознайомилися з методикою проведення нестандартного уроку – конференції з використанням сучасних технологій навчання, зокрема ІКТ.

Під час обговорення за «круглим столом» молоді вчителі поділилися досвідом використання міжпредметних звязків на своїх уроках.

На завершення зустрічі Марія Федорівна Теплова узагальнила роботу засідання методичними рекомендаціями щодо ефективності використання міжпредметних зв′язків у процесі вивчення хімії.

 

 Скачати матеріали можна ТУТ

 


З 29.09.2014 по 03.10.2014рр.. в школі проходив тиждень початкових класів "Дивосвіт дитинства", адже дитинство – найрадісніша та найщасливіша пора.

 

Початкова школа – це перша сходинка до храму науки, це фундамент майбутнього життя кожної маленької дитини.

Скачати статтю можна тут: 

 


Розробка позакласного заходу

на тему:

 «Милосердя і доброта - людства два крила» .

Даний захід підготувала вчителька початкових класів

Кондрук Ольга Анатоліївна

на міський конкурс на кращу методичну розробку, присвячену 95 річниці з дня народження В.О.Сухомлинського.

Захід розроблений для учнів 2 - 3 класів.

 

Ольга Анатоліївна визнана переможцем цього конкурсу та нагороджена грамотою управління освіти Чернівецької міської ради за III місце у номінації «Позакласний захід».