1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Англомовний табір "Go Camp"

GoCamp-2018

Звіт про проведену роботу пришкільного  мовного табору «Happy Campers» в рамках проекту «GoGlobalСamps» при Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №11.

Мета проекту: підвищити рівень володіння англійської мови учнів школи за участю англомовного волонтера Nathan Rhind (Шотландія), зацікавити дітей, розвивати їхні комунікативні та творчі навички, а також удосконалювати вміння працювати в парах та групах.

В рамках «Програми вивчення та популяризації англійської мови в закладах освіти в м. Чернівців на 2016-2020 роки», наша школа взяла участь у міжнародній волонтерській програмі «GoCamp» та отримала статус «Go GlobalСamp».

Основним завданням команди проекту є показати дітям, що вивчення мови – це легко і просто, і що, час проведений в літньому таборі може бути веселим, цікавим,  пізнавальним. Також однією з особливостей «Go GlobalСamps» стало те, що в табори було запрошено іноземних волонтерів. Наша школа гостинно приймала волонтера з Шотландії Нетана Райнда.

Його заваданням було спрямовано на надання допомоги вчителям у проведенні різноманітних навчальних та розважальних заходів для дітей, ігрових та спортивних активностей.

В програмі літнього мовного табору були проведені наступні види діяльності:
– знайомство з учнями (ice-breaker games), підготовка візитівки групи, складання девізу, емблеми, пісні загону та дерева очікувань;

– виготовлення листівок, створення проектів та постерів на теми «Спорт від А до Я», «Здоровий спосіб життя», «Корисна та шкідлива їжа», «Новий олімпійський вид спорту»;

– активізація лексики за обраною темою в ігровій формі “Sport Quiz”;

– розважальні ігри на свіжому повітрі “Highland Games”;

– презентація виконаних проектів кожною командою, нагородження учасників табору грамотами.


 Day 1,“Opening and introducing day”

(06.06.2018)

Учасники табору знайомилися один з одним та волонтером. Учні та вчителі школи  привітали волонтера в найкращих українських традиціях  хлібом та сіллю, а згодом провели екскурсії нашою школою.

Діти придумали назву та створили емблему табору. Вони також написали девіз та вивчили пісню табору,розшифрувавши основну тему табору. Учні намалювали «Дерево очікувань», де зазначили що вони очікують від відвідування літнього мовного табору. Проводилися різноманітні ігри, такі як “Mr Right аnd Mr Left” та вправи спрямовані на згуртування колективу “Colorful sweets”. Кожна дитина мала змогу розповісти цікаві факти про себе та дізнатися багато нового про своїх друзів. Волонтер Нейтан Райнд проводив з дітьми різноманітні рухливі ігри на свіжому повітрі. 


 Day 2, “Adventures in the park”

(07.06.2018)

         Учасники табору заспівали пісню, зробили ранкову зарядку та здійснили екскурсійну прогулянку до парку Жовтневого, де вони грали рухливі ігри “Jump In, Jump Out”. Поділ на команди здійснювався за допомогою гри “Mingle Mingle”.         Найцікавішою грою для дітей табору виявилась граз використанням QR-codes. Учні розвивали критичне та креативне мислення,  та дізналися про аеродинаміку створюючи ігровий проект “MakeyourSpaceShipthefastest”.

         Після прогулянки до парку відбулася “Question–AnswerSession”, діти мали змогу задати питання нашому гостю з Шотландії. 


 Day 3, “English Guided-tour to Residence of Bukovinian and Dalmatian Metropolitans”

(08.06.2018)

На третій день роботи табору мовним координатором було організовано англомовну екскурсію до Чернівецького національного університету. Діти та волонтер з Шотландії, Нейтан Райнд, мали змогу ознайомитись з історію будівництва та заснування Резиденції митрополитів Буковини та Далмації, а також іншими цікавими фактами. Відвідавши Мармурову, Червону та Блакитну зали, волонтер з дітьми грали рухливі ігри у дендропарку резиденції: “Do as I say…Not as I say”, “Elephants, Cows and Giraffes”.


 Day4, “HealthyLifeStyle”

(11.06.2018)

         Ранок розпочався з виконанняпісні, девізу та ранкової гімнастики. Відповідно до обраної теми табору “SportandHealth”, ми знову вирушили до парку Жовтневого. Діти грали ігри: “Healthy – Unhealthyfood”, “Chinesewhisper”, “Catchball”. Згодом учасники поділилися на команди, відповідно до кольору карток, які вони витягнули з корзини та розпочали роботу над проектом –“Rulesofbeinghealthy”.


 Day5, Competition“HighlandGames”

(12.06.2018)

Цього дня було здійснено виїзд у Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту, де відбулися змагання в шотландському стилі з поєднанням українських традицій – “Highland Games”. Традиційно кожен виїзд на природу завершується барбекю. На згадку Нейтану, про відвідування музею відбулася фотосесія в українських вишиванках.


 Day6, “Means of transport for travelling”

(13.06.2018)

Традиційно день розпочався з виконання гімну табору та ранкової гімнастики.Діти продовжували розвивати критичне та креативне мислення за допомогою проектної роботи “Themostresistantboat”. Діти із задоволенням зіграли гру “Guessthesport”, а також виконали завдання зі QR-codes. 


 Day7, “ Healthy and Unhealthy Food”

(14.06.2018)

Не зважаючи на грозу за вікном, цей день став одним із найяскравіших.З метою підтриманням дружніх стосунків та для ознайомлення з інтересами учасників табору була проведена гра “YarnBall”. З метою розвитку критичного мислення учнів була проведена гра “Compass”. Та продовжували працювати над основною темою табору “SportandHealth” виконуючи проект “HealthyandUnhealthyFood”. 


Day8, “Sport from A to Z”

(15.06.2018)

Оскільки спорт є однією з основних складових здорового способу життя, діти переглянули відео та ознайомились з британським та шотландськими видами спорту. Для закріплення здобутих знань було проведено брейн-ринг “Sport Quiz”, а також гру “Four Corners”. На останок діти виконали творче завдання – проект “The Sport ABC”. 


Day9, “InternationalTripUkraine-Scotland”

(18.06.2018)

День присвячено цікавим туристичним місцям Шотландії та України. Діти працювали над проектом “Places of interest in Ukraine and in Scotland”. По завершенню роботи діти шляхом голосування обрали найкращий проект. Команда переможець отримала дипломи. Учасники табору грали рухливі ігри “Go, Do or Play”, “Pass the positive emotion”. Учні із задоволення взяли участь у рольовій грі “Help tourists to find their right way”. 


Day10, “FirstAid”

(19.06.2018)

Цього дня діти вчилися надавати першу медичну допомогу при отримані травм виконуючи проект “First Aid  Project”. Розучували нову пісню “If you are Happy”. Традиційно ранок розпочався з виконання гімну та ранкової гімнастики. Згодом діти ознайомилися з історією Олімпійський ігор та цікавими фактами та виконали проекти  “Create a kind of Olympic Sport ”. На завершення діти зіграли в гру “Pass the positive emotion”.  


Day11,“Bye-byeparty”

(20.06.2018)

Цього дня відбулася прощальна вечірка, де проводилися рухливі ігри та конкурси. Учні частувалися солодощами та дарували один одному маленькі подарунки на згадку про табір. Також учасники табору відривали листочки з «Дерева очікувань» та зачитували свої сподівання та чи збулись вони. 

На вихідних вчителі англійської мови разом з групою дітей провели декілька захоплюючих екскурсій для волонтера. Під час подорожі до Карпат, здійснили сходження на перевал Німчич, оглянули Соколине Око і Протяте каміння, побували в Мигово. 

Наступні вихідні були присвячені відвідинам Хотинської та Кам’янець-Подільської фортець. Також провели екскурсію в Кривчанські печери.