Список майбутніх першокласників станом на 12.06.2020р.

Чернівецької загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів №11

на 2020/2021 навчальний рік

Детальніше: Список майбутніх першокласників станом на 12.06.2020 року

Міська онлайн церемонія

"Учнівський олімп Чернівців - 2020"

Свято останнього дзвоника - 2020

Цьогоріч Свято останнього дзвоника відбудеться 29 травня (п'ятниця) в режимі ONLINE.

Готуємось до літніх канікул

28 травня в рамках проекту «Шкільний офіцер поліції» відбулася онлайн-зустріч учнів 5-А класу з поліцейськими Вікторією Ганзюк і Анною Хареною. Бесіда напередодні літніх канікул про те, як поводитися на та біля водойми, як не стати жертвою вогню, нагадування про правила поведінки під час канікул, були цікавими, змістовними й корисними. Діти з нетерпінням чекають зустрічі з представниками поліції наживо в новому навчальному році.

View the embedded image gallery online at:

Робота гуртка "Образотворче мистецтво"

Гурток "Образотворче мистецтво" Чернівецького міського палацу дітей та юнацтва, який працює на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11, керівник Тимчук Олена В'ячеславівна.

Це перший рік навчання діток у гуртку. Та ще й три місяці в умовах карантину. Але дуже творчий і плідний рік!

Дорогі мої вихованці, батьки, керівництво і педагоги школи, вітаю Вас і дакую Вам! Бажаю усім Божої допомоги, здоров'я, щастя, радості, творчих досягнень і всього найкращого!

А на тому боці, там живе Марічка

Вчитель музики Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Маращук Ельвіра Михайлівна долучилася до мистецького марафону - відеочеленджу «А на тому боці, там живе Марічка», присвяченому 100-річчю від дня народження українського композитора, хормейстера, уродженця Буковини, народного артиста України Степана Сабадаша та 60-річчю з часу створення народного аматорського вокального ансамблю «Марічка», керівником якого був маестро-ювіляр.

До речі, Ельвіра Михайлівна активно пропагує українську пісню, впродовж 10 років вона була учасницею/вокалісткою знаної на Буковині та за її межами «Марічки»

View the embedded image gallery online at:

День Вишиванки - 2020

Сьогодні, 21 травня 2020 року, мільйони українців по всьому світу одягають вишиванки. А ще багато неукраїнців у всіх куточках світу на знак поваги до нас також приміряють цей безмежно гарний витвір рук українців. І ми ще раз звернемо особливу увагу на наші традиції та звичаї, відчуємо на собі цю особливу річ. Вона - як молитва, в якій хочеться мріяти, в якій чіткіше уявляється своє коріння, в якій чіткіше відчувається відповідальність за майбутнє.

Ми всі дуже красиві в своїх вишиванках. Давайте одягнемо цю вишивану красу в знак єдності, підтримки, любові. Світлого настрою у вишитий день!