Роботи за проєктом NEFKO розпочато

Адміністрація Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 повідомляє, що заклад є учасником проєкту «Енергоефективність у будівлях бюджетної сфери у м.Чернівці», який реалізується Чернівецькою міською радою за підтримки міжнародної фінансової організації Північної Екологічної Фінансової Корпорації NEFKO та Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності і довкілля.

З 10 березня 2020 року розпочато роботи, відповідно до проєкту, за яким передбачено утеплення фасаду, заміну вікон, модернізацію системи опалення.

Пророцтво Кобзаря

9 березня 2020 виповнилося 206 років з дня народження українського поета, художника, мислителя Тараса Шевченка. Його творчість і нескорений образ борця протягом століть надихають українських патріотів на боротьбу за майбутнє країни.
Шевченко завжди прагнув життя і свободи, самореалізації і благополуччя, миру і поваги, цінив прості людські цінності.
Попри те, що митець жив сторіччя тому, його творчість шанує і молодь.

ІІІ віртуальна науково-практична конференція “Талант та елітарність” 2020

Цьогоріч учасниками 11 секцій конференції стали 127 педагогів з 42-х закладів освіти міста. Найбільше учасників надіслали свої роботи в секції «Початкова освіта» (23 роботи) та «Природнича освіта» (22 роботи).

Максимальну кількість робіт представили педагоги:

• гімназії №5 та ЗОШ №11 – по 11 робіт;
  • ЗОШ №8 – 7 робіт;
  • ЗОШ №33 – 6 робіт;
  • гімназії №7, ЗОШ №24, ЗОШ №40 – по 5 робіт.

Лідерами по кількості учасників у різних секціях стали гімназія №5, ЗОШ №8, ЗОШ №11.

Пропонуємо вам ознайомитись з матеріалами конференції за ПОСИЛАННЯМ.

«Соняшник» скликає друзів

Велика шкільна родина друзів «Соняшника» активно долучилася до цієї Всеукраїнської українознавчої гри. Участь у ній – це можливість продемонструвати свої знання, пізнати нове, перевірити інтуїцію, логіку, готовність творити, задовольнити потребу у самовдосконаленні, освідчитися в любові до рідної України та всього українського.

Творчий портрет учителя, що атестується

14 лютого 2020 року в школі було проведено творчі звіти вчителів, що атестуються у 2019/2020 н.р.

Досвід роботи представили вчителі: Григораш А.І., Гаврилюк Л.С., Осадчук О.П., Ноздрачова О.Г., Голик Г.А., Кушнір С.В., Пашкова О.С., Рупташ М.І., Гуцул Н.І., Чікал М.І., Чувальська Ю.П., Остафійчук Г.Р., Мельничук Г.В., Маращук Е.М.

Через творчі звіти та презентації вчителі розкрили індивідуальний стиль роботи, продемонстрували власні практики педагогічної діяльності з актуальних проблем сучасної освіти.

У міжатестаційний період педагоги, що атестуються, досягли високого рівня професійної підготовки, працювали у творчому пошуку, перебували у неперервній самоосвітній діяльності, демонстрували володіння інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно впроваджували такі форми й методи навчання, позакласної індивідуальної роботи, що забезпечують результативність учнів у навчанні, участі у міських та обласних предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях. Педагоги взяли участь у ІІІ віртуальній науково-практичній конференції педагогів міста «Талант і елітарність».

Командна робота – запорука успіху

03-04 лютого 2020 року практичним психологом школи Пашковою Ольгою Сергіївною було проведено ділову гру з педагогічним колективом школи.

Під час занять учасники мали змогу відчути цінність внеску кожного працівника в результативність роботи закладу. Ділова гра сприяла мотивації до комунікативної діяльності, командотворенню, активізації творчого потенціалу, профілактиці емоційного вигорання педагогів.

Тренінгові заняття пройшли в невимушеній позитивній атмосфері співпраці.

«Буковинська  ластівка»

в гостях у школярів Чернівецької загальноосвітньої школи №11

Під такою промовистою назвою в рубриці «Ластів’ятко» літературно-просвітницького журналу «Буковинська ластівка» (№1-2-3-4, 2019 р.) надруковано творчі роботи учнів початкових класів школи: Мілани Буздуги, Альони Валько,  Богдана Івановича, Ольги Козаріз, Владислава Клімка, Єлизавети Паховської, Ірини Гливки, Віталія Кащіна. Дотепні вірші, цікаві казки, оповідання, кросворди юних авторів засвідчують їхнє трепетне ставлення до рідного слова, материнської мови, отчої землі з її природою, родинних традицій, історичної пам’яті, прагнення миру, добра, світла й любові. А вчителі Гунява Галина Іванівна, Заворотна Наталія Федорівна підтримали ці дитячі пориви.